Zdrowie jest najważniejsze

Centrum Przyjaźni świadczy kompleksowe usługi medyczne. Nasza działalność skupia się głównie na zapewnieniu wszystkim naszym pacjentom łatwego dostępu do najwyższej jakości opieki medycznej.

NFZ

Realizujemy świadczenia medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Aby skorzystać z usług naszego centrum bezpłatnie, należy przedstawić aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Medycyna estetyczna

Leczenie uzależnień

Diabetologia

Zapraszamy do naszej poradni diabetologicznej.

Odwiedzając Centrum Medyczne Przyjaźni w Lublinie mogą Państwo skorzystać z usług naszej poradni diabetologicznej i spotkać się z profesjonalistami. Do Państwa usług pozostają specjaliści diabetolodzy, chorób wewnętrznych oraz specjalista angiolog.

Diabetolodzy zajmują się leczeniem cukrzycy i jej powikłań. Cukrzyca staje się coraz poważniejszą chorobą - szacuje się, że cierpi na nią już ponad 3 miliony Polaków, w tym aż 1 milion o tym nie wie! Czasami cukrzyca, która rozwija się u dorosłych, nie daje żadnych niepokojących objawów. Na ogół kojarzona jest z dużym pragnieniem, częstym oddawaniem moczu, wahaniami wagi, osłabieniem. Zdarzają się jednak oznaki nietypowe. Dlatego tak ważnym jest, aby nie unikać okresowych badań i wizyt u lekarza. Wystarczy zbadać krew i poziom glukozy.

Lekarze specjaliści z Centrum Medycznego Przyjaźni zajmują się obiema odmianami cukrzycy - zarówno typu I, jak i typu II. Oferujemy także leczenie pompami insulinowymi oraz leczenie zaburzeń lipidowych. Nasi specjaliści prowadzą także kobiety chore na cukrzycę, które są w ciąży. Ponadto prowadzimy szkolenia z zakresu pomp insulinowych.

Jeżeli posiadają Państwo ubezpieczenie zdrowotne, mogą Państwo skorzystać z bezpłatnej wizyty w ramach umowy z NFZ; niezbędne jest skierowanie do poradni diabetologicznej.

Facebook