Zdrowie jest najważniejsze

Centrum Przyjaźni świadczy kompleksowe usługi medyczne. Nasza działalność skupia się głównie na zapewnieniu wszystkim naszym pacjentom łatwego dostępu do najwyższej jakości opieki medycznej.

NFZ

Realizujemy świadczenia medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Aby skorzystać z usług naszego centrum bezpłatnie, należy przedstawić aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Medycyna estetyczna

Leczenie uzależnień

Poradnia reumatologiczna

Zapraszamy do isntniejącej w ramach Centrum Medycznego Przyjaźni poradnii reumatologicznej. Pani doktor Małgorzata Kowalska pozostaje do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do czwartku. Reumatolog to lekarz zajmujący sie diagnostyką, zapobieganiem i leczeniem chorób reumatycznych czyli zwyrodnieniowych i zapalnych schorzeń kości, stawów i tkanki łącznej.

Określenie reumatyzm pochodzi od greckeigo słowa rheuma oznaczającego prąd, płynięcie, ponieważ w starożytnosci występowanie chorób kojarzono ze zjawiskiem przepływu cieczy w organizmie. Obecnie słowem reumatyzm określa się całą grupe różnych chorób mających odmienne przyczyny i wymagających różnych sposobów leczenia. 

W ramach poradni reumatologicznej oferujemy:

- diagnostykę i leczenie chorób reumatycznych: reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, choroby układowe tkanki łącznej, 

- edukację chorych dotyczącą postępowania z chorobami reumatycznymi

- kierowanie chorych na konsultacje specjalistyczne, leczenie szpitalne i sanatoryjne

- zlecanie zabiegów rehabilitacyjnych

- wizyty domowe u obłożnie chorych

 

Facebook