Zdrowie jest najważniejsze

Centrum Przyjaźni świadczy kompleksowe usługi medyczne. Nasza działalność skupia się głównie na zapewnieniu wszystkim naszym pacjentom łatwego dostępu do najwyższej jakości opieki medycznej.

NFZ

Realizujemy świadczenia medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Aby skorzystać z usług naszego centrum bezpłatnie, należy przedstawić aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Medycyna estetyczna

Leczenie uzależnień

Psychiatria

Nasz Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę psychiatryczną. W ramach usług mogą Panstwo skorzystać z porad psychiatrycznych, psychologicznych, neuropsychologicznych oraz psychoterapeutycznych dostosowanych do wieku oraz specyfiki pacjenta. Poza świadczeniami ambulatoryjnymi zapewniamy dostęp do Oddziału Dziennego Psychiatrycznego oraz Zespołu Leczenia Środowiskowego, w ramach którego odbywają się wizyty w domu pacjenta. Nasi specjaliści oferują diagnozę oraz terapię w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych. 

Jeżeli posiadają Państwo ubezpieczenie zdrowotne mogą Państwo skorzystać z bezpłatne wizyty psychiatrycznej czy psychologicznej. Do lekarza psychiatry nie jest wymagane skierowanie; wyjątek stanowi wizyta psychiatryczna w ramach Zespołu Leczenia Środowiskowego. 

Facebook